Sıkça Sorulan Sorular


Fidanları teslim aldıktan sonra, serin ve gölgelik bir ortamda kolilerin ağzı açık bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Fidanlar ambalajında 10-15 gün dayanabilmektedir.
Fidanlarımızı uygun saklama ortamlarında 10-15 gün muhafaza edebilirsiniz. Etkinliğiniz bu süreyide aşmış ise, fidanların altında yeşil poşet ambalaj bulunmaktadır. Fidanları poşetleriyle birlikte dik bir şekilde, su dolu bir kabın içinde 2-3 saat bekletirseniz fidanın ömrünü 4-5 gün daha uzatmış olursunuz. her sulamanız bu süreyi uzatabilir ve haftalarca muhafaza edilebilir hale getirmiş olursunuz.
Anlaşmalı kargomuz(MNG) ile ortala 100 adet ürün(1 koli) ortalama 23 TL tutmaktadır. Tüplü ambalaj ve karton kutu ise her koliye 60 adet girmektedir.
Siparişinizi bugün veya etkinliğinize en az bir hafta kala sipariş verebilirsiniz. Fidanlar ambalajında 10-15 gün dayanmaktadır. Siparişi ne zaman vermeniz değil, bizim için önemli olan sizin etkinlik tarihinizdir. Teslimatı etkinlikten iki gün önce ürünler elinizde olacak şekilde gönderiyoruz.
Pazar günleri kapalıyız. Diğer günler cumartesi dahil; 09.00-19.00 arasında açığız.
Ürünlerin fiyatları alım miktarına göre değişmektedir. Almak istediğiniz miktar üzerinden size yansıyan fiyatlar geçerlidir.
Tohumlarımız özel olarak seçilmektedir. İçerisinde çöp vs bulunmamaktadır. Bir paketin içerisindeki tohum adeti tohumun büyüklüğüne göre değişmektedir. Paketin içerisindeki ölçeklendirme bir çay kaşığı kadardır. Ortalama Bir pakette 10 adet tohum olabiliyor. Her bir tohum bir ağaç demektir.
Fidanlarımız 1 yaşında satışa açılmaktadır. 1 yaşına kadar fidan kök sarımını yaptığından tutmuş oluyor artık tutmama riski kalmıyor. Size düşen fidanı dış mekanda bir yere dikip düzenli sulamasını yapmaktır.