Hakkımızda

Fideland 2008 yılında İstanbul’da kurulmuş olup hediye ve promosyon fidanları ve tohum üretimi, ambalajlanması ve satışı ile uğraşmaktadır.

Amacımız ağaçları ve bitkileri hediyeleşmenin konusu yapıp, insanlara türlerini tanıtmak ve sevmelerini sağlamaktır. Çünkü insanlar bunları tanırlarsa severler, severlerse korurlar.

Balıkesir Burhaniye ilçesinde açık ve kapalı toplam 30 dönüm arazi içerisinde yıllık 1 milyona yakın fidan üretimi yapmaktadır. Bu fidanlar genellikle düğün, nişan, doğum gibi etkinliklerin yanında firmaların promosyon çalışmalarında da yer almaktadır. Bugüne kadar hem kamu hem özel sektör ile birçok proje yürütmüştür. Bu projelerin hem çevreye hem de insanlara faydalı olması bizleri ayrıca mutlu etmektedir. 

Fideland her yıl artan üretim kapasitesi ve fidan ve ambalaj çeşitliliği ile ürün sunumunu sürekli geliştirmektedir. Müşterilerinin getireceği özel projeler dahilinde yeni sunumlar hazırlayabilmektedir.

Ürünlerimizin ambalajları kendi bünyemizdeki tasarımcılar tarafından dizayn edilmektedir. Ürün ambalajları özel olarak üretilip geliştirildiğinden patentlidir. 

Fideland, promosyon ve hediyelik sektöründe kullanılabilecek tohum, fidan gibi ürünlerin yüksek miktarda üretim ve ihracat imkanına sahiptir.